Victorinox - firemné darčeky s potlačou

firemne darceky victorinox

Objavte reklamné predmety od Victorinox. Obdarujte svojich obchodných partnerov unikátnym firemným darčekom z produktovej rady Victorinox s personalizovanou potlačou alebo s gravírovaním. Vaše logo môžete mať na akomkoľvek Victorinox produkte.

Prečo si vybrať firemný darček od Victorinox?

Dlhotrvajúci odkaz:

Švajčiarske nože Victorinox sa zmestia do akéhokoľvek vrecka a tak sa stávajú každodenným pomocníkom a slúžia ako permanentná pripomienka Vašej značky.

Nezničiteľný:

Naše produkty sú vyrábané tak, aby vydržali večnosť. Je teda pravdepodobné, že Váš firemný darček bude odovzdaný aj ďalším generáciám. Victorinox poskytuje doživotnú záruku na materiálové časti.

Nadčasové:

Produkty Victorinox sa pýšia mnohými oceneniami za dizajn. Naše vreckové nože sú trvalými exponátmi v známych múzeách ako napríklad MoMa v New Yorku a sú považované za dizajnové ikony. Najvyššia úroveň kvalitného švajčiarskeho remeselného spracovania dokáže odolávať prakticky celoživotnému použitiu, zatiaľ čo ikonický dizajn si zachováva aj svoju nadčasovú príťažlivosť.

Prezentované s hrdosťou:

Ľudia sa radi pochvália svojím vreckovým nožom od Victorinox. Firemný darček, na ktorý môžete byť Vy aj Vaši partneri skutočne hrdí.

Máte záujem o reklamné predmety Victorinox?

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať
+421 918 897 531

Shopping cart